5 Essential Elements For Sekso pozos

– Moteris guli ant nugaros ant lovos, galva šiek tiek nuleista nuo krašto, vyras klūpi šalia lovos.

Tačiau nevertėtų pamiršti, kad nesame gyvūnai, ir mylimės ne tik dėl viršūnės pasiekimo. Seksas yra viena aukščiausių meilės išraiškų, susiliejimas į vieną būtybę, galimybė pajusti visišką artumą savo partneriui.

Lytinių organų išskyros turi tam tikrą skonį, ir tai taip pat visiškai normalu. Turbūt suprantate, kad nėra pasaulyje žmogaus, kurio išskyros yra pyragaičių ar grietinėlės skonio.

Kaip tai atlikti: Vyras turi sėdėti sukryžiavęs kojas lotoso poza, lyg darydamas jogos pratimą. Jūs atsisėdate jam ant kelių, kojomis ir rankomis apsivydama jo liemenį. Tuo pačiu, jis rankomis apsiveja jus ir tvirtai prisitraukia prie savęs.

Partneris gali klūpėti šalia lovos – tokiu atveju įsiskverbimo gylis ir intensyvumas bus dar didesni.

Juk norite pradėti kūdikį tuo metu, kai jaučiate teigiamas emocijas, ar ne? Kuo švelnesni, nuoširdesni ir jaudinantys bus jūsų santykiai, tuo bus geriau jums ir jūsų mažyliui!

Pajutus, jog seksas įsisiūbavo, nuleiskite savo kojas ir leiskite jam atsidurti ant viršaus, tačiau jo dubuo turi būti lygiagrečioje padėtyje su jūsų klitoriu.

Prie pojūčių bei jausmų intensyvumo gali prisidėti ir sekso pozos. Taigi, kaip mylėtis, kad taptumėte dar artimesni:

Seksas paprastai asocijuojasi su voliojimusi lovoje visiškai nuogiems ir mėgavimusi odos kontaktu, Sekso pozos kuris sukuria neapsakomą artumo ir jaudulio jausmą. Vis dėlto, nemažiau jaudinantis gali būti ir seksas nenusirengus drabužių, rašo health.com.

Artėjančios Šv. Valentino dienos proga norėtųsi visiems palinkėti daug meilės ir jos dovanojamų malonumų.

Kaip tai daroma: Pasilenkite žemyn, tuo tarpu partneris turi būti jums už nugaros. Jei norite dar labiau tašką „G“ stimuliuojančios pozos, lenkitės žemyn labiau iš klubų ir laikykitės rankomis už savo blauzdų ar kulkšnių.

Šioje padėtyje nėra daug judesių diapazono, kad galėtumėte išprotėti, taip pat nėra lengva nekontroliuojamai stumti, kai jūsų klubai yra ramybės būsenoje.

„Ant stalo atsigulusi moteris savo užpakaliuką padeda prie pat jo krašto. Kadangi mylintis tokioje pozoje partnerio rankos yra laisvos, jis gali glostyti jūsų kūną, stimuliuoti klitorį“, - tęsė Laura Berman.

Arba pasiskolinkite savo partnerio marškinius, užsekite vieną sagą, prigesinkite šviesas ir leiskitės į nuotykius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *